Reklama

Colorful Onebot – komputer ukryty w 49-calowym ekranie

Ultra-Wide, 3840x1080, 144 Hz... czego chcieć więcej

Onebot, Colorful, Colorful Onebot, AIO PC,

Kompletne systemy komputerowe ukryte w ekranie powoli zdobywają coraz większą popularność. Nic w tym dziwnego – oferowane przez nie możliwości często zadziwiają, czego przykładem jest zaprezentowany ostatnio model Onebot od Colorfula.

Colorful Onebot jest wprawdzie dopiero w fazie projektowania i dopieszczania, ale wygląda na to, że ma się całkiem nieźle. Na pierwszy rzut oka wyróżnia się 49-calowym ekranem o proporcjach 32:9 i rozdzielczości 3840×1080. Producent pomyślał również o graczach, którym zadedykował odświeżanie na poziomie 144 Hz. To wszystko napędza procesor Core i3-8100 współpracujący z 8 GB pamięci DDR4, podczas gdy za pamięć masową odpowiada 256 GB nośnik SSD. W przypadku karty graficznej mówimy o szerokim spektrum możliwości, bo tak się składa, że Colorful w tym segmencie całkiem spore pole do popisu.

Onebot, Colorful, Colorful Onebot, AIO PC,

Na pokładzie znalazły się oczywiście odpowiednie porty. Wśród nich znajdziemy typowy port Ethernet, cztery USB 3.0, dwa USB 2.0 oraz wbudowany moduł Wi-Fi 802.11. Takie połączenie jest kierowane zarówno dla graczy, aktywnych zawodowo użytkowników, jak i miłośników swojego własnego kina domowego. Wyróżnia go sama grubość, która specjalnie nie przeraża. Nie znamy jeszcze szczegółów jego premiery, jak i ceny, ale możemy być pewni, że Onebot nie będzie należał do tanich inwestycji. Ważne jest to, że na rynek trafi kilka jego wersji.

Źródło: Guru3d