Reklama

Command & Conquer powróci w rozdzielczości 4K!

Command & Conquer powróci w najwyższej możliwej jakości! Electronic Arts zapowiedziało remastery pierwszych odsłon serii.

Jakiś czas temu Electronic Arts podpadło wielu graczom. Wszystko przez to, że firma postanowiła wykorzystać kultową markę Command & Conquer i stworzyć na jej podstawie darmowy tytuł mobilny z mikrotransakcjami. Fani klasycznych odsłon na komputery PC byli wściekli, chociaż EA i tak się upiekło – nie było afery jak w przypadku Diablo Immortal. EA woli chyba jednak dmuchać na zimne i zapowiedziało nowe-stare odsłony.

Tak, oznacza to, co myślicie! Command & Conquer powraca w odnowionej oprawie graficznej. Aby jakość finalnego produktu była zadowalająca, Electronic Arts zatrudniło ekipę Petroglyph Games. Jest to firma, w której pracuje aktualnie wielu twórców C&C z oryginalnego Westwood Studios. Zatrudniono nawet Franka Klepackiego, więc istnieje cień szansy na odnowioną ścieżkę dźwiękową ze sztandarowym Hell March na czele. Remastering gier ma objąć takie tytuły jak Command & Conquer oraz Red Alert. Odnowione gry mają być pozbawione mikrotransakcji.

Czytaj też: Poziom w Tetris Effect rodem ze Związku Radzieckiego

Źródło: engadget.com