WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Control jednak w Xbox Game Pass?

Wcześniejsze zamieszanie wokół gry Control mogły dać do myślenia zarówno deweloperom jak i osobom odpowiedzialnym za Game Pass. Chyba, że to od początku była prawda.

Pamiętacie jak w grudniu Philowi Spencerowi zdarzyło się zaliczyć małą wpadkę? Powiedział on wówczas podczas streamu na Mixerze, że uważa, iż Control powinno dotrzeć do większej ilości graczy i cieszy się, że tytuł ten trafi do abonamentu Xbox Game Pass.

Gracze byli zaskoczeni szybkim dołączeniem tegoż tytułu do oferty abonamentowej. Tak samo zresztą twórcy gry, którzy wydali oświadczenie, w którym zaprzeczyli doniesieniom na temat premiery gry w Game Passie. Po jakimś czasie zespół Microsoftu odpowiedzialny za Game Pass również zaprzeczył tej informacji.

Wydawca Control, 505 Games negując ostatnie plotki stwierdził jednak, że na ten moment nie są prowadzone żadne działania, aby gra została dodana do abonamentu MS. Na ten moment. No i zdaje się, że ten moment jednak w końcu nadszedł.

https://twitter.com/XboxGamePass/status/1221493091904843777

Oficjalne konto Xbox Game Pass poinformowało bowiem, że luty w usłudze będzie bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, ozpɹɐq dobrym miesiącem. Przedziwna zapowiedź gry/gier zdaje się wskazywać na Control, w którym możemy kontrolować masę przedmiotów, a świat czasem staje na głowie. Czyżby zatem Remedy jednak postanowiło wprowadzić grę do usługi?