WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Corvette C8 2020 w wydaniu LEGO

W kolejnym epizodzie przenoszenia samochodów na klockową rzeczywistość witamy model Corvette C8 2020, który jest prawdopodobnie jednym z najpopularniejszych samochodów w tym roku.

Problem polega jednak na tym na tym, że ci, którzy chcą ją zdobyć, będą musieli poczekać do przyszłego roku, ponieważ Chevrolet rozpocznie dostawy dopiero w 2020 roku. Oczekiwanie można jednak umilić sobie składaniem klocków w ramach nowego poradnika, którego trzymanie się zapewni Wam własną Corvette C8 w skali 1:20.

Należy jednak zaznaczyć, że nie jest to oficjalny zestaw, a jedynie projekt YouTubera Lasse Deleurana, który przygotował instrukcje złożenia samochodu z ogólnie dostępnych klocków. Dlatego też ta Corvette C8 z wyjątkiem kół nie ma żadnych ruchomych elementów, ale i tak warto docenić fakt, że ktoś zadał sobie tyle trudu, że samodzielnie zajął się jej projektem.

Samą instrukcję znajdziecie tutaj i od razu zaznaczam, że niektóre z wykorzystanych klocków mogą okazać się cierniem u Waszego boku. Niektóre z nich są zwyczajnie trudne do znalezienia, a stanowią ważne elementy, bo zapewniają m.in. wgląd do środkowej komory silnika przez tylną szybę.

ŹRÓDŁO: Motor1