Po ostatnich tygodniach w sieci można wyczuć, że gracze zapatrzeni w produkcje CD Projekt Red krzyczą wszędzie „WIĘCEJ CYBERPUNKA”. Studio więc odpowiedziało na te prośby i zapowiedziało, że powstanie oficjalna książka Cyberpunk 2077, która zadba o to, żebyście wiedzieli, co w tym świecie w ogóle się dzieje. 

Czytaj też: Cyberpunk 2077 z typowymi RPG-owymi ograniczeniami zabijania

Uniwersum Cyberpunk zdecydowanie nie należy do tych najprostszych i to, że jest odłamem sci-fi, a nie fantasy sprawia, że niektórzy z pewnością nie odnajdą się w świecie technologii, wypełnionej pojęciami pokroju Netrunner, czy eurodolar. To oczywiście tylko wierzchołek góry lodowej na tle tego, co sprawiło, że świat wygląda tak, a nie inaczej. Tak więc, chętni na znacznie głębsze wejście w ten świat otrzymają możliwość dokonania tego tuż po premierze.

CD Projekt Red nawiązało współpracę z Dark Horse Books nad książką The World of Cyberpunk 2077, która wyjaśni wszystkim najważniejsze aspekty gry już 21 kwietnia 2020 roku, czyli na ponad tydzień od premiery gry. Łącznie książka dostępna w wersji na Kindle lub w twardej okładce będzie oferować 200 stron, więc z Cyberpunkiem będziecie mogli spędzić naprawdę dłuugi czas.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 powstaje z myślą o konsolach, gdzie ma wyglądać fenomenalnie

Źródło: PCGamer

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!