Reklama
aplikuj.pl

Cyberpunk 2077 – znamy pełną listę zmian, które przyniesie patch 1.2

Zgodnie z obietnicami CD Projekt RED, patch 1.2 ma naprawić większość błędów w Cyberpunk 2077. Choć nadal nie wiemy kiedy on zadebiutuje, to przynajmniej wiemy, jakie poprawki wprowadzi. Jest ich aż kilkaset!

Cyberpunk 2077 patch 1.2 – lista zmian

Chyba każdy przyzna, że Cyberpunk 2077 zawiódł oczekiwania graczy, zwłaszcza tych posiadających konsole starszej generacji. Produkt, który otrzymaliśmy na premierę był pełen błędów i wad. Owszem, trochę już został poprawiony, jednak nadal wiele elementów wymaga ulepszenia. Stąd właśnie łatka 1.2, która w końcu ma uczynić grę tym, czym powinna być od samego początku.

CD Projekt RED nadal nie wyjawił daty premiery aktualizacji, ale przynajmniej poznaliśmy pełną listę zmian, która zdecydowanie robi wrażenie, zawiera bowiem aż kilkaset pozycji. Zmiany obejmą rozgrywkę, zadania, otwarty świat, środowisko i poziomy, grafikę, dźwięk i animację, a także stabilność i wydajność, głównie skupiając się na konsolach.

Czytaj też: Biomutant – zobaczcie nowy zwiastun gry

Pełną listę zmian znajdziecie tutaj. Tymczasem w skrócie napiszemy, że nowa aktualizacja poprawi system policji, która nie będzie już pojawiać się natychmiast za plecami gracza, tylko z lekkim opóźnieniem i kawałek dalej. Zmianie ulegnie też model jazdy, gracze z kartami AMD dostaną też opcję włączenia ray tracingu. To tylko ułamek tego, co wraz z patchem 1.2 trafi co Cyberpunka.