WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Cyberpunk 2077 – masa informacji o występie na E3 2019

W przeciągu kilku ostatnich dni wpadła do nas masa informacji na temat odwiedzin CD Projekt Red na targach E3 2019. Już wcześniej wiedzieliśmy, że zawita na nie z nowymi materiałami z Cyberpunka 2077 (choć ja liczę jeszcze na mały teaser drugiej gry AAA), ale dziś dostaliśmy potwierdzenie co do tego, jak będzie nam dane podziwiać tę „najbardziej wyczekiwaną grę w historii”. 

Czytaj też: Wiedźmin 3 z ray-tracingiem… nie zachwyca

Wszystkie szczegóły pochodzą od licznych wpisów na Twitterze oraz Facebooku, więc nawet nie próbuje wylistować każdego źródła. Jednak najważniejsze i pewne informacje sprowadzają się do dwóch ogłoszeń, oprócz oczywiście obecności gry Cyberpunk 2077 na samych targach. Okazuje się, że CD Projekt Red szykuje tak naprawdę dwie prezentacje – jedną publiczną, a drugą zamkniętą.

Niestety wersje grywalne będą dostępne wyłącznie za zamkniętymi drzwiami i to przeznaczone wyłącznie do rąk prezenterów, a nie mediów. Kwestia publicznego wystąpienia Cyberpunka 2077 jest z kolei niepewna i mam wrażenie, że ograniczy się wyłącznie do kolejnego materiału z gry w formie zapowiedzi z elementami rozgrywki, którą uwieńczy zapowiedź premiery. Jak nie dokładnej, to przynajmniej oscylacyjnej z wskazaniem na rok. Te targi E3 mają być przecież dla studia najważniejsze w historii!

Czytaj też: THQ Nordic pracuje nad kilkudziesięcioma grami na raz

Źródło: Twitter