WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Cybertruck może być idealny dla policji, strażaków, wojska… czy Tesla trafiła w dziesiątkę?

Cybertruck może być idealny dla policji, strażaków, wojska… czy Tesla trafiła w dziesiątkę?

Czy wiecie, że Cybertruck Tesli zawita w stosownej wersji na Marsa? Jeśli jednak obchodzi Was coś bardziej przyziemnego, to spokojnie – w służbach też sprawdziłby się świetnie.

Nawet jeśli wiele osób zdecyduje się anulować rezerwację Tesli Cybertruck, to coś czujemy, że rząd będzie w stanie spłacić jej część, jeśli zdecyduje się na odświeżenie sprzętu. Umówmy się bowiem – Cybertruck wygląda jak „elektryczny SUV do wszystkiego” i to w podstawowej wersji, a takiej zmodernizowanej pod stosownymi kątami? To dopiero byłoby coś.

Już teraz Cybertruck jest wytrzymały, technologicznie dopracowany, szybki, pokaźny pod kątem zasięgu i sprawia wrażenie wszechstronnego oraz praktycznego.

Jasne – trzeba przyznać, że na tle Modeli Tesli wygląda, jak puszka, ale w tej puszce zaklęto tyle możliwości, że Cybertruck nadałby się tak naprawdę do wszystkiego w ujęciu organów państwa pokroju policji, karetek pogotowia, czy transportu dla ekip straży pożarniczych.

Chociaż Tesla nawet nie wspomniała o ewentualnych współpracach z organizacjami rządowymi, to nie trudno sobie je wyobrazić.

ŹRÓDŁO: Insideevs