WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Czarna Manta na rysunku Jima Lee

Dyrektor Kreatywny w DC Comics, a przede wszystkim znany rysownik komiksowy, Jim Lee, postanowił narysować swoją wizję antybohatera z filmu Aquaman. Zobaczcie, jak wygląda Czarna Manta na rysunku Jima Lee.

Swój szkic Lee opublikował na Twitterze. Pokazuje Czarną Mantę w czarni i bieli, a inspiracją była kreacja postaci w filmie Aquaman Jamesa Wana. Lee podpisał obraz słowami: „Szkic na brudno Czarnej Manty z filmu Aquaman”. Choć nie widać dużej różnicy pomiędzy rysunkiem, a wyglądem postaci na ekranie, to jednak czarno biała stylistyka wydaje się do Manty pasować. Wygląda o wiele lepiej bez tych wielkich, sztucznie czerwonych oczu.

Tak prezentuje się Czarna Manta na rysunku Jima Lee

Czarna Manta na rysunku Jima Lee

Jim Lee znany jest z pracy nad takimi komiksami jak: Batman: Hush, Uncanny X-Men, a  także Punisher. Stworzył lub pomagał stworzyć wiele postaci, które znamy do dziś. Dodatkowo Lee jest jednym z założycieli Image Comics.

Aquaman osiągnął ogromny sukces w światowej kasie zarabiając przeszło miliard dolarów. Czyni go to najbardziej dochodowym superbohaterskim filmem w historii DC. Obecnie trwają już rozmowy na temat kolejnej części przygód Arthura Curry. Możliwe także, że Czarna Manta doczeka się własnej produkcji, choć na razie są to tylko plotki.

Czytaj też: Killmonger powróci w Czarnej Panterze 2?

Źródło: cbr.com