WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Czekacie na Psychonauts 2? No to poczekacie dłużej

Odpowiadające za produkcje Psychonauts 2 studio Double Fine Productions potwierdziło właśnie w swoim „po e3-owym” ogłoszeniu, że rzeczywiście zostało zakupione przez Microsoft. Teraz to ten Behemot zajmie się dystrybucją wspomnianej gry (a nie Starbreeze), ale na tym ogłoszenie się nie skończyło. 

Czytaj też: Techland bał się Dying Light – jak wyglądają nastroje przed drugą częścią?

Z jego dalszej części wynika, że na Psychonauts 2 poczekamy znacznie dłużej, niż myśleliśmy. Premiera została bowiem przesunięta na 2020 rok, ale spokojnie – studio zaznacza, że gra zostanie wydana na planowane platformy, a więc obecna generacja konsol również dostanie stosowną wersję. Dziwne jest jednak to, że gra potrzebuje aż tak wiele dodatkowej pracy, zważywszy na to, że podczas tegorocznego E3 była dostępna do swobodnego grania dla odwiedzających. Jak czytamy w aktualizacji:

Wiemy, że to zawsze rozczarowujące, kiedy musisz poczekać nieco dłużej, ale my również wiemy, że jesteście wspaniałą, wspierającą grupą, która – jak my – chce, żeby gra była tak dobra, jak to tylko możliwe. Mamy nadzieję, że zrozumiecie <3! 

Co ciekawe, studio twierdzi, że podczas E3 wspominał już o przesunięciu daty premiery Psychonauts 2, ale przez burzliwy okres nikt tego nie zauważył. Aktualizacja producenta wspomina też o innej produkcji – grze RAD, która ma być postapokaliptyczną produkcją w stylu roguelike.

Czytaj też: Świetna sprzedaż Cyberpunk 2077 na GOGu i nowe screenshoty

Źródło: FIG