Czy to koniec Virtus.pro w CS:GO? Organizacja postanowiła zawiesić aktualny skład.

Virtus.pro zawiesiło dalsze działanie dywizji CS:GO. Oznacza to nic innego jak to, że Polacy tworzący drużynę, na ten moment nie mają pracy. Po zakończeniu przygody z Faceit London Major, zespół ukończył BLAST Pro Series w Stambule na 5 miejscu, nie dostał się na scenę główną na EPICENTER 2018 oraz nie był w stanie zakwalifikować się do kolejnego sezonu ESL Pro League. To wszystko najwidoczniej wpłynęło na ostateczną decyzję w sprawie aktualnego składu.

Sprawę skomentował również Roman Dvoryankin. Główny menedżer Virtus.pro bardzo liczy na wsparcie od wszystkich osób, które pokochały drużynę podczas ich lepszych dni:

Po Majorze w Londynie byliśmy optymistycznie nastawieni do potencjału obecnego składu. Niestety oczekiwania nas przerosły. Strategia długoterminowa to budowanie zespołu wokół młodych talentów i na jej podstawie, będziemy podejmować decyzje. Proszę fanów o wsparcie podczas najbliższych tygodni.

Plany Virtus.pro dotyczące zespołu CS:GO opierają się o poszukiwanie młodych talentów, którzy odbudują potęgę zespołu. Jedyne co możemy na ten moment zrobić to podziękować polskiemu zespołowi za wszystkie emocje, jakie byli nam w stanie dostarczyć.

Czytaj też: Kolejne informacje o Mortal Kombat 11 – nadchodzi sporo nowego!

Źródło: virtus.pro

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!