WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nie wiesz czym jest Rage 2? To obejrzyj ten zwiastun!

Nie wiesz czym jest Rage 2? Ten krótki zwiastun wyjaśni Ci wszystko po kolei.

Ależ mam wachlarz nastrojów wobec Rage 2. Gra początkowo wzbudziła moje zainteresowanie, ale szybko je zniweczyła po tym gdy twórcy głównie co prezentowali w materiałach wideo to prosta rozwałka. Jakoś nie miałem ochoty na taką rozgrywkę w wydaniu przedstawionym przez Id Software. Następne zwiastuny zapowiadają jednak, że gra będzie jednak czymś więcej niż tylko strzelaniem i jeżdżeniem po pustyni.

Czytaj też: Epic Games Store skończy z podkradaniem gier na wyłączność, o ile Steam będzie więcej płacił

W grze natrafimy na masę innych krajobrazów, a do wielu z nich dolecimy latającym stateczkiem. Tytuł zdaje się też być przepełniony humorem i w końcu prezentowane są nam jakieś postacii. Teraz gra wygląda o wiele lepiej. Co jeśli nie macie dalej pojęcia o czym mówię? To dla Was właśnie został przygotowany ten zwiastun.

Szalone filmiki z gry to już standard w przypadku Rage 2. Czyżby było więcej osób, które tak jak ja nie widziały w tej produkcji nic ciekawego i dlatego jest tak dużo zdradzane? Co by jednak nie było powodem tak zmasowanej akcji marketingowej – to działa. Rage 2 na pewno w końcu zagram. Choć jeszcze trochę takich zwiastunów i zakup wykonam w okolicach premiery.

To, co na pewno też cieszy w grze, to brak potrzeby zagrania w pierwszego Rage. Tytuł zbiera naprawdę mieszane opinie i jedni są nim zachwyceni, a drudzy… zanudzeni. “Dwójka” zdaje się jednak podkręcać wszystko do potęgi entej i tym razem ma zamiar trafić do wszystkich graczy.

Czytaj też: Mortal Kombat 11 już tańszy w wielu sklepach

Źródło: dualshockers.com