Seria Dark Souls może się już pochwalić trzema pełnoprawnymi odsłonami i definitywnym zakończeniem przedstawionej tam historii. From Software już wcześniej dało nam jasno do zrozumienia, że nie doczekamy się kontynuacji tej świetnej trylogii, ale jej wydania to zupełnie coś innego. A przypominam Wam o tym dlatego, ponieważ wyszło na jaw, że Dark Souls Trilogy trafi na rynek europejski.

W sierpniu ubiegłego roku wydawca współpracujący z twórcami, czyli Bandai Namco ogłosił wydanie Dark Souls Trilogy podczas targów Gamescom w Niemczech. Problem w tym, że przez następne tygodnie było ono dostępne wyłącznie na terenie Azji oraz USA, choć teraz wydawca zdaje się naprawiać swoje niedociągnięcia, podyktowane zapewne początkowymi problemami z dystrybucją. Poinformował o tym osobiście na swoim Twitterze:


Wkrótce sklepy powinny się więc wypełniać ofertami w przedsprzedaży, ponieważ Dark Souls Trilogy zadebiutuje „u nas” już 1 marca 2019 roku. Jego cena będzie zapewne oscylować w granicy 300 złotych, ale niestety nie sprawdziło się to, czego wielu oczekiwało. To wydanie jest bowiem dostępne wyłącznie w wersji na Xbox One i PlayStation 4, a wielu sądziło, że europejska premiera sprowadzi się też do „PCtowego” wydania.

Tak czy inaczej, Dark Souls Trilogy będzie oferować ostateczne wydania trzech części, czyli Dark Souls Remastered, Dark Souls II: Scholar of the First Sin oraz Dark Souls III: The Fire Fades Edition z całą dodatkową zawartością.

Czytaj też: Hej CJ! Co robisz w Dark Souls?!

Źródło: Twitter

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!