WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Darmowa aktualizacja The Abyss do No Man’s Sky

Tak jak powoli branża gier odchodzi w stronę „gier-usług”, tak No Man’s Sky powoli otrzepuje się z miana największego rozczarowania i staje się produkcją, jaką zapowiadał Hello Games. No, pomińmy już fakt, że wiele miesięcy po premierze.

Jeśli śledzicie poczynania No Man’s Sky, to z pewnością nie ominęła Was wieść o sporym sukcesie aktualizacji NEXT. Ta odmieniła w sporym stopniu grę i nadała jej odrobinę więcej sensu oraz dowolności, choć i tak najważniejszym dodatkiem okazał się tryb wieloosobowy. Za tydzień twórcy ponownie staną przed okazją odzyskania, choć odrobiny honoru, ponieważ wtedy na serwerach zadebiutuje kolejna paczka nowości.

Darmowa aktualizacja The Abyss do No Man's Sky

Tym razem w pełni darmowa aktualizacja The Abyss do No Man’s Sky skupi się na tych „jeszcze bardziej niesamowitych elementach”. Niestety oficjalne oświadczenie towarzyszące jej zapowiedzi nie opiewało w szczegółach i skupiało się na zachwalaniu ostatniego sukcesu i zgromadzonej społeczności. Zmiany, jakie nadejdą z The Abyss, nie powinny być jednak wielkie, ponieważ samo studio Hello Games stwierdziło, że:

Podczas gdy większość zespołu była zajęta cotygodniowymi aktualizacjami, garstka pracowała nad czymś innym, bo naszą pierwszą aktualizacją od czasu NEXT.

Nazwa „The Abyss”, czyli „Otchłań” ma się odnosić właśnie do tych niesamowitych elementów No Man’s Sky. Co dokładnie mają na myśli twórcy? Przekonamy się zapewne już niedługo, ponieważ aktualizacja pojawi się już za tydzień.

Czytaj też: Jest szansa na No Man’s Sky VR

Źródło: Wccftech
Zdjęcia: Wccftech