Reklama
aplikuj.pl

Dajcie szansę tym intrygującym, darmowym grom z Epic Games Store

epic games store

Epic Games Store ponownie oferuje i ujawnia na przyszłość nowe produkcje, które pobierzemy z ich sklepu za darmo. Czego się spodziewać po tamtejszych tytułach?

Darmowe gry w Epic Games Store

Znamy już tytuł, który możemy za darmo pobrać teraz z Epic Games Store oraz to, jaka produkcja będzie darmowa za tydzień. Aktualnie bezpłatnie możemy dodać do konta, do 9 marca, Rise of Industry.

Rise of Industry to strategiczna gra biznesowa, w której budujesz, nadzorujesz i rozwijasz imperium przemysłowe w tętniącym życiem, generowanym proceduralnie świecie osadzonym w latach 30. XX wieku, który stale się zmienia i dostosowuje do Twojego stylu gry.

Jako aspirujący przemysłowiec będziesz wznosić fabryki, konstruować wydajne linie produkcyjne, transportować surowce, wytwarzać produkty i handlować z rozwijającymi się miastami na całym świecie, dostarczając im zasoby, których potrzebują, aby rozkwitnąć – a w raz z ich rozwojem rozkwitnie i Twój interes.

Droga do statusu potentata nie będzie jednak łatwa. Wrażeń dostarczą Ci losowe wydarzenia ekonomiczne i aukcje giełdowe, a rywale SI będą walczyć o udziały na rynku i szukać sposobów, aby wzrastać i wykorzystywać słabości przeciwnika – uważaj, aby nie doszło do wrogiego przejęcia Twojej firmy.

Za tydzień od 9 do 16 marca będziemy mogli pobrać za to bezpłatnie Call of the Sea.

W 1934 roku, na odległym krańcu południowego Pacyfiku… Norah przepłynęła ocean, podążając za tropem zaginionej ekspedycji swojego męża. Fale zaprowadziły ją na przepyszną, rajską wyspę – bezimienne, zapomniane miejsce, w którym rozsiane są ślady upadłej cywilizacji.

Jaką osobliwą tajemnicę skrywa ta wyspa? Co odkryje Norah, poszukując prawdy?

Przemierzaj zakątki zachwycającej, tropikalnej wyspy (starannie opracowanej przy pomocy Unreal Engine 4), na której czekają Cię niesamowite widoki, opuszczone ruiny i magiczne tajemnice.

Zapoznaj się z tym urzekającym studium charakteru kobiety, która poszukuje prawdy na temat zaginięcia jej męża oraz swojej prawdziwej tożsamości. Głosu Norah użyczyła Cissy Jones (Firewatch, The Walking Dead: Season 1).

Warto tutaj dodać, że zapowiedziana jest także wersja Call of the Sea na headsety VR, więc być może wolicie zaczekać i zagrać w przyszłości w jeszcze bardziej immersyjny sposób.