WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Data premiery Elden Ring pojawiła się w jednej z sieci sklepów

Data premiery Elden Ring wyciekła. Przynajmniej, jeśli wierzyć sieci sklepów Target.

Elden Ring to nowa gra studia Form Software. Powstaje ona przy współpracy z George R.R. Martinem, który znany jest oczywiście ze swoich Pieśni Lodu i Ognia. O samej produkcji wiemy bardzo mało, ale nagle jedna z sieci marketów Target udostępniła nowe informacje.

Czytaj też: Wkrótce na PS4 i Switcha trafi Star Wars Jedi Knight II: Jedi Academy oraz Jedi Outcast

Według sklepu – Elden Ring ma pojawić się w sprzedaży w czerwcu 2020 roku. Premiera wskazuje dokładnie 30 dzień tego miesiąca. Jest to o tyle dziwne, że jest to wtorek. Premiera gry w taki dzień nie brzmi jak murowany sukces sprzedażowy.

Też trzeba zaznaczyć, ze sklep Target już kilka razy zdradzał daty premier gier i czasem były to poprawne terminy. Sama data 30 czerwca 2020 roku nie brzmi również jak placeholder. Prędzej moglibyśmy spodziewać się wtedy daty w stylu 31 grudnia 2020.

Aktualnie fanom pozostaje tylko trzymać kciuki, że gra rzeczywiście zadebiutuje w tym terminie, bo brak tylu informacji o niej może wskazywać na to, że jest ona na wczesnym etapie produkcji. Oficjalnie wiadomo jednak, że tytuł wyjdzie na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Czytaj też: Premiera Uplay+ – poznajcie gry w ofercie

Źródło: wccftech.com