Reklama
aplikuj.pl

Już wiemy, kiedy zadebiutuje IQOO Neo7 SE. To będzie pierwszy smartfon z Dimensity 8200

MediaTek jeszcze nie ogłosił premiery swojego nowego średniopółkowego układu, a już za kilka dni ma pojawić się pierwszy smartfon przez niego napędzany. Poznaliśmy właśnie datę premiery IQOO Neo7 SE.

Vivo szykuje się do wprowadzenia na rynek serii IQOO 11, wraz z którą zadebiutuje też jeszcze jeden model. IQOO Neo7 SE, wedle przecieków, zostanie wyposażony w wyświetlacz AMOLED o przekątnej 6,78 cala charakteryzujący rozdzielczością FHD+ i częstotliwością odświeżania 120 Hz. Za jego zasilanie ma odpowiedzieć akumulator o pojemności 5000 mAh z obsługą szybkiego ładowania z mocą 120 Hz.

Oficjalnie potwierdzono również, że IQOO Neo7 SE będzie napędzany przez układ MediaTek Dimensity 8200, który nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony. Plotki wskazują, że nie będzie on może wielką rewolucją, ale przyniesie stosowne ulepszenia względem Dimensity 8100.

Wszystkie szczegóły na temat tego urządzenia poznamy już za kilka dni, bo oficjalnie ujawniono, że IQOO Neo7 SE zostanie zaprezentowany już 2 grudnia.