WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Data premiery Iron Man VR opóźniona, bo społeczność wymaga lepszej jakości

Data premiery Iron Man VR opóźniona, bo społeczność wymaga lepszej jakości

Liczyliście na to, że wkrótce założycie zbroję Iron Mana i będziecie przemierzać świat w powietrzu dzięki wirtualnej rzeczywistości? Niestety, premiera odbędzie się później.

PlayStation VR co jakiś czas otrzymuje fantastyczne tytuły dostępne ekskluzywnie na konsoli PlayStation 4. Teraz jednak dowiedzieliśmy się, że na najnowszą produkcję będziemy musieli zaczekać trochę dłużej.

Twórcy za pomocą Twittera poinformowali o zmianie planu wydawniczego. 28 lutego mieliśmy otrzymać produkcję przygotowywaną przez Camouflaj dla gogli PlayStation VR. Sony miałoby kolejny mocny tytuł w swoim portfolio już za miesiąc, ale jednak deweloperzy potrzebują więcej czasu.

Jak samo informują – chcą oni sprostać wysokim oczekiwaniom społeczności, która już teraz zebrała się wokół gry. W związku z tym uznano, że tytuł ten potrzebuje dodatkowego czasu produkcyjnego i przeniesiono premierę na 15 maja 2020 roku. Według deweloperów była to trudna decyzja, ale mają nadzieję na to, że gracze wykażą się cierpliwością i zrozumieniem. Więcej informacji o grze ma pojawić się wkrótce.

Jest to kolejna opóźniona produkcja, która nie wyrabia się w zakładanym terminie. Ostatnio bardzo często słyszymy o zmianach dat wydań. Przeniesiono już:

  • Watch Dogs Legion
  • The Last of Us Part 2
  • Final Fantasy 7 Remake
  • Marvel’s Avengers
  • Cyberpunk 2077

Wychodzi na to, że może lepiej nie jest podawać tak wcześniej dat premier. Gracze rozumieją, że lepiej jest dostać dopracowaną grę niż niedokończoną, ale ostatnie newsy to głównie opóźnienia.