Reklama
aplikuj.pl

Data premiery Redfall zdradzona przez informatorów

Sprawdzeni informatorzy podzielili się jeszcze nieogłoszonymi planami Microsoftu dotyczącymi gry Redfall. Wiemy już, kiedy dokładnie nastąpi premiera tego tytułu.

Redfall oficjalnie bez daty wydania

Do tej pory Microsoft nie podzielił się datą wydania Redfall. Informatorzy jednak po raz kolejny są szybsi od wielkich wydawców i nie trzymają nas w niepewności. Gracze, którzy przed oficjalnymi ogłoszeniami zdradzili tytuły niezapowiedzianych gier Microsoftu czy potwierdzili istnienie Xbox Series S donieśli, kiedy nastąpi premiera Redfall na PC, Xbox Series S oraz Xbox Series X.

Czytaj też: Nowa fabuła Dead Space ulepsza braki produkcji

https://twitter.com/eXtas1stv/status/1613721398857576448?s=20&t=g_akQTawbddj2nur8Jg8RA

Redfall ma pojawić się na rynku 2 maja 2023 roku. Gra na premierę będzie dostępna w Xbox Game Pass.

Co nas czeka w Redfall?

Redfall to strzelanka z perspektywy pierwszej osoby rozgrywana w trybie współpracy w otwartym świecie stworzona przez Arkane Austin, wielokrotnie nagradzanych twórców gier „Prey” oraz „Dishonored”. Redfall kontynuuje tradycję studia Arkane w tworzeniu misternie dopracowanych otwartych światów i wciągających symulatorów, łącząc charakterystyczną rozgrywkę studia z elementami fabularnej strzelanki.

Czytaj też: Wiedźmin 3 wrócił do top sprzedaży PlayStation

Redfall płynnie łączy elementy gry wieloosobowej i dla pojedynczego gracza, umożliwiając odkrywanie mrocznych tajemnic samodzielnie lub w maksymalnie czteroosobowym trybie współpracy. Członkowie drużyny mogą korzystać z różnorakiego wyposażenia i łączyć swoje atuty, szukając pomysłowych sposobów na powstrzymanie wampirzej apokalipsy. Gromadząc różnorodny arsenał broni i ulepszając swoją postać przy pomocy wyjątkowych umiejętności, możesz grać, jak chcesz: rzucać się w wir walki, skradać i łączyć różne mechaniki.

Stworzone w wyniku nieudanego eksperymentu i obdarzone metafizycznymi zdolnościami wampiry w Redfall będą wyzwaniem dla kreatywności twojej drużyny. By pokonać legion wampirów i ich fanatycznych wyznawców, wcielicie się w różnorodnych bohaterów, z których każdy posiada wyjątkową osobowość i specjalne umiejętności:

  • DEVINDER CROUSLEY: kryptozoolog i ambitny wynalazca. Uzbrojony w skonstruowaną własnoręcznie broń dąży do tego, by się wykazać.
  • LAYLA ELLISON: studentka inżynierii biomedycznej miejscowej uczelni, która odbywała staż w placówce badawczej. Tam miał miejsce okropny wypadek, po którym zyskała zdolności telekinetyczne.
  • REMI DE LA ROSA: niezwykle bystra inżynierka o specjalizacji wojskowej, która wiele lat życia spędziła na liniach frontu. Z pomocą swego mechanicznego pomocnika, Bribóna, pragnie pomóc ocalałym w Redfall.
  • JACOB BOYER: były snajper, który pracował dla prywatnej firmy wojskowej. Wskutek osobliwych zdarzeń w Redfall Jacob ma obecnie tajemnicze, wampiryczne oko i upiornego kruka, który nie odstępuje go na krok.