WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Data premiery serialu WandaVision ujawniona!

Data premiery serialu WandaVision ujawniona!

Na oficjalnym profilu na Twitterze pojawiła się data premiery serialu WandaVision. Produkcja miała zadebiutować w grudniu tego roku, jednak Disney zdecydował się na przesunięcie premiery.

Jest dokładna data premiery serialu WandaVision

Falcon i Zimowy Żołnierz miął być pierwszym aktorskim serialem wchodzącym w skład Kinowego Uniwersum Marvela. Niestety z powodu pandemii koronawirusa Disney postanowił opóźnić premierę, a to oznacza, że WandaVision będzie pierwszą taka produkcją, jaką obejrzymy. Niedawno dostaliśmy pierwszy zwiastun, a nawet polską zapowiedź. Wcześniej mówiono, że serial zadebiutuje w grudniu tego roku, jednak Disney zdecydował się dzisiaj na zmianę daty.

Produkcja trafi na Disney+ dopiero 15 stycznia 2021 roku. Nie jest to na szczęście duże opóźnienie.

Do tytułowych ról powrócą Elizabeth Olsen i Paul Bettany. Co ciekawe Vision zginął w Avengers: Infinity War, więc czekamy na wyjaśnienie jakim cudem powraca w serialu. Wydaje się jednak, że najbardziej prawdopodobne jest, że to wszystko to tylko wytwór mocy Scarlet Witch. Stąd i tak surrealistyczny styl rodem z sitcomów z lat 50. XX wieku. Wanda i Vision prowadzą bowiem wyidealizowane życie na przedmieściach.

Data premiery serialu WandaVision