Reklama

Data premiery serialu Wiedźmin w najnowszych przeciekach oraz informacje o drugim sezonie

Jakie przecieki są, każdy jednak wie

Data premiery serialu Wiedźmin w najnowszych przeciekach oraz informacje o drugim sezonie
Data premiery serialu Wiedźmin w najnowszych przeciekach oraz informacje o drugim sezonie

Oglądając ostatni sezon Gry o Tron dostaje wręcz dreszczy przez głupotki, do jakich posunęli się twórcy, dlatego też na serial Wiedźmin od Netflixa czekam jeszcze bardziej, niż dotychczas. Zapewne nie tylko ja cieszę się z kolei, że najnowsze przecieki dotyczą właśnie daty jego premiery. 

Czytaj też: Serial Wiedźmin – wiemy kto zagra Yarpena Wprawdzie na początku tego roku Netflix ogłosił, że Wiedźmin ukaże się już w czwartym kwartale 2019 roku, ale dokładnej daty nadal niestety nie dostaliśmy. Teraz przynajmniej mowa o tej oficjalnej, bo według przecieków w nowym raporcie, show ma rozpocząć się już 20 grudnia w piątek. Chociaż nigdy nie daje sobie uciąć ręki za takie ploteczki, to jednak teraz są one poparte dosyć mocno. Pochodzą bowiem z bloga NSFW Recapped, z którego dowiedzieliśmy się przedwcześnie o Henrym Cavillu w roli Geralta i Anyi Chalotry, wcielającej się w kruczoczarną Yennefer.

Serial Wiedźmin - kolejne zdjęcia z planu
Serial Wiedźmin – zdjęcia z planu

  Gdyby tego było mało, blog wspomina też, że drugi sezon jest już pewny, a pierwsze zdjęcia rozpoczną się albo w grudniu 2019 roku, albo w styczniu następnego. To z kolei sugeruje, że sezon 2 serialu Wiedźmin zostanie opublikowany pod koniec 2020 roku, lub w I kwartale 2021 roku. Ogłoszenie o oficjalnej dacie premiery prawdopodobnie nie nastąpi przed końcem roku, ale może wkrótce dostaniemy jakiś zwiastun?   Warto też przypomnieć, że serial Wiedźmin będzie rozgrywał się w ramach ośmiu odcinków.

Czytaj też: Sapkowski o serialu Wiedźmin

 Źródło: Comicbook