Reklama
aplikuj.pl

Data premiery serii Black Shark 5 ogłoszona

Data premiery serii Black Shark 5 ogłoszona
Black Shark 4

Po długim oczekiwaniu w końcu ogłoszono datę premiery kolejnej generacji gamingowych smartfonów. Kiedy zadebiutuje seria Black Shark 5?

Wedle informacji, producent wprowadzi na rynek dwa nowe gamingowe modele – Black Shark 5 i Black Shark 5 Pro. Ich specyfikacja nadal pozostaje tajemnicą, choć certyfikacja TENAA i 3C, co nieco nam ujawniła. Dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, że nastawiony na największą wydajność model Pro sięgnie po flagowy chipset Qualcomm – Snapdragon 8 Gen 1. Smartfon ma cechować się większą baterią w porównaniu do poprzednika, a także wyższą częstotliwością odświeżania ekranu.

W przypadku Black Shark 5 mowa o układzie Snapdragon 870, co wskazuje, że będzie to o wiele skromniejszy model. Pro będzie miał maksymalnie 16 GB pamięci RAM, zaś w przypadku modelu podstawowego będzie to 12 GB RAM. Oba modele mają obsługiwać ładowanie 120 W i mają być wyposażone w baterie 4650 mAh. Wydaje się, że zarówno Black Shark 5, jak i Black Shark 5 Pro będą wyposażone w 6,67-calowe wyświetlacze AMOLED.

Źródło: Weibo

Więcej szczegółów poznamy już niedługo, bo 30 marca, bo właśnie na ten dzień zaplanowano premierę serii Black Shark 5.