Reklama
aplikuj.pl

Xiaomi zaskakuje datą premiery serii Redmi K60

Zaledwie wczoraj spekulowaliśmy na temat ewentualnej, zapewne rychłej, daty premiery serii Redmi K60, a dziś ta została oficjalnie ogłoszona. Cóż, nie spodziewaliśmy się, że będzie ona miała miejsce tak szybko.

Na oficjalnym profilu firmy na Weibo został opublikowany plakat ujawniający, że seria Redmi K60 zadebiutuje już 27 grudnia, więc zaledwie za cztery dni. Spodziewaliśmy się raczej początku nowego roku, a tu takie zaskoczenie.

Przy okazji producent dał nam też wgląd w konstrukcję jednego z modeli, a dokładniej pokazał wygląd tylnego panelu. Nie jest jasne, który to dokładnie model, choć podejrzewamy K60 Pro. Widzimy potrójną konfigurację aparatów z obiektywem peryskopowym, który po raz pierwszy znajdzie się na pokładzie urządzeń Redmi. Taka nowość idealnie pasuje do wariantu Pro.

Co ciekawe, wygląda na to, że w tej generacji nie pojawi się już wersja Gaming Edition. Xiaomi stwierdziło bowiem, że wydajność jej flagowca jest na tak wysokim poziomie, że idealnie sprawdzi się do gier mobilnych i nie ma już potrzeby tworzenia osobnego modelu do takich zastosowań.

Niestety, oprócz tego nie ujawniono nic więcej, ale oczekujemy, że tak jak zwykle, kolejne dni poprzedzające premierę przyniosą następne, drobne szczegóły zdradzane w celu podgrzania atmosfery przed wydarzeniem.