Reklama
aplikuj.pl

Xiaomi ujawnia datę premiery serii Redmi Note 11T

Xiaomi ujawnia datę premiery serii Redmi Note 11T

Do wejścia na rynek szykuje się właśnie kolejna seria smartfonów od Xiaomi. Chodzi o linię Redmi Note 11T, w której skład mają podobno wejść trzy modele. Kiedy zadebiutują? Już niedługo.

Seria Redmi Note 11T zapowiedziana!

Xiaomi udostępniło kilka plakatów reklamujących serię Note 11T marki Redmi. Podobno, ma składać się z co najmniej trzech modeli – tego podstawowego, Pro i Pro+. Ich specyfikacja pozostaje nieznana, choć producent zdradził nam kilka szczegółów, takich jak to, że Redmi Note 11T Pro+ zostanie wyposażony w układ Dimensity 8100, czyli najnowszy chipset MediaTek przeznaczony dla urządzeń ze średniej półki. Nie wiemy, po jakie procesory sięgną pozostałe dwa modele.

Dodatkowo, plakaty ujawniły konstrukcję tylnego panelu, wraz z potrójną konfiguracją aparatów. Z przodu znajdą się płaskie panele LCD. Model Pro+ zostanie ponadto wyposażony w ulepszone rozpraszanie ciepła, by zapewnić odpowiednie wrażenia podczas użytkowania smartfona.

Najważniejszą informacją jest jednak data premiery. Ta odbędzie się już 24 maja, więc zaledwie za pięć dni. Spodziewamy się, że do tego czasu Xiaomi zdradzi nam jeszcze wiele szczegółów dotyczących tej serii, choć oczywiście najlepsze zostanie zostawione na samą premierę.