Reklama
aplikuj.pl

Kolejne dni będą pełne smartfonowych premier. Xiaomi 13, nowe składane Oppo i nie tylko

Choć rok 2022 już prawie się skończył, kilku producentów nadal ma coś do zaprezentowania. Ogłoszono bowiem daty trzech gorących premier, na które czekaliśmy od dawna.

Seria Xiaomi 13 miała zadebiutować 1 grudnia, jednak wydarzenie zostało w ostatniej chwili przełożone i przez kolejne dni nie mieliśmy żadnych wieści co do premiery. To się w końcu zmieniło, bo producent ogłosił oficjalnie, że premiera odbędzie się już w niedzielę, czyli 11 grudnia. Zobaczymy wtedy na pewno dwa modele – Xiaomi 13 i Xiaomi 13 Pro. Czy pojawi się coś jeszcze? Tego dowiemy się w weekend.

Kolejne wydarzenie, Oppo Inno Day odbędzie się już 14 grudnia. Co prawda producent nie ogłosił, że właśnie wtedy pokaże swoje dwa nowe składane modele, ale wszystko na to wskazuje. Zwłaszcza że ubiegłoroczny Find N debiutował właśnie podczas Inno Day. Oprócz Find N2 spodziewamy się ujrzeć Find N2 Flip, czyli pierwszy model z klapką w portfolio producenta.

Trzecim wielkim wydarzeniem będzie event Motoroli 15 grudnia. Tutaj też niby nic nie wspomniano o konkretnych modelach, ale na zapowiedzi widać dwa urządzenia — jeden z centralnie umieszczonym otworem na aparat do selfie, drugi natomiast z aparatem pod ekranem. Spodziewamy się, że będą to modele z serii Motorola X40.

Źródło: Weibo