WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Data premiery Xiaomi Black Shark 2

Nie tylko Razer zapragnął odświeżenia swojej oferty uwzględniającej jeden gamingowy smartfon. Wspomniany Razer Phone 2 otrzyma jednak już wkrótce solidnego konkurenta, bo w sieci już pojawiła się data premiery Xiaomi Black Shark 2.

Ten jegomość pojawiał się już u nas w przeszłości – czy to przy debiutanckim wystąpieniu w teście Geekbench, czy ujawnieniu swojej specyfikacji. Rzecz jasna pod przykrywką przecieków i nieoficjalnych informacji. Pod nie zakrawa również niedawno ujawniony plakat przez chiński serwis społecznościowy Weibo, który wskazuje, że Black Shark 2 zadebiutuje na rynku już 23 października. Jest to jednak na tyle realistyczny przeciek, że możemy być praktycznie pewni premiery nowego smartfonu Xiaomi już za kilkadziesiąt godzin. Wtedy to producent ujawni najważniejsze cechy produktu oraz samą specyfikację… ale w sumie po co?

Data premiery Xiaomi Black Shark 2

Dowiedzieliśmy się już bowiem, że Black Shark 2 będzie miał pod maską Snapdragona 845, układ graficzny Adreno 630 i 8 GB pamięci operacyjnej. Ma ponadto mierzyć 160 x 75.26 x 8.7 mm, posiadać 5,99-calowy ekran FHD+ o proporcjach 18:9 i baterię o pojemności 4000 mAh. Nie zabraknie również nowatorskiego ustawienia modułów aparatów, obsługi kart SIM, a nawet podświetlanego logo w pełnym RGB. Sama cena nie prezentuje się przy tym przerażająco, bo ma wynosić około 500$.

Czytaj też: Gamingowy smartfon Xiaomi Black Shark 2 ma powalczyć z Razer Phone 2

Źródło: Wccftech
Zdjęcia: Weibo via Wccftech