Reklama
aplikuj.pl

Data State of Play ogłoszona – Sony szykuje się na ostatni rok konsoli

Data State of Play jest już znana. PlayStation zdradziło czego mniej więcej się spodziewać.

Sony ogłosiło kiedy obejrzymy najnowszy materiał wideo prezentujący nadchodzące tytuły. PlayStation 4 prawdopodobnie wkrótce zacznie swój ostatni rok na rynku, a za rok w tym czasie będziemy dyskutowali już o rychłej premierze nowej generacji.

Czytaj też: Rozwój Cyberpunk 2077 to lekcja wyciągnięta z Wiedźmina 3

Na razie jednak Sony musi wystarczyć PlayStation 4, a pamiętajmy, że firma ma jeszcze kilka asów w rękawie w postaci ekskluzywnych gier. Co o nadchodzącym State of Play mówi Sid Shuman z PlayStation?

Przygotowujemy całkiem niezłe show, które będzie trwało około 20 minut i będzie miało nowy wygląd. Mamy dla was kilka wspaniałych informacji, którymi chcemy się podzielić, w tym pokazy nowych gier, nowe rzeczy od PlayStation’s Worldwide Studios i wiele innych wieści. Powinno być fajnie!

Zapowiedzi nowych gier zawsze przyjmiemy z ochotą. Co jednak z PlayStation 5? Czy zobaczymy coś nowego związanego z konsolą?

Oh, prawdopodobnie powinienem o tym wspomnieć – nie oczekujcie w tym odcinku żadnych nowych informacji w sprawie naszych planów na następną generację konsol.

State of Play pojawi się na YouTube 24 września 2019. Co ciekawe, jest to ten sam dzień, kiedy media zobaczą pokaz The Last of Us: Part II.

Czytaj też: Błędy Anthem są tak poważne, że BioWare porzuca rozwój zawartości

Źródło: wccftech.com