Reklama
aplikuj.pl

Data wydania God of War Ragnarok już za rogiem? Nieomylny informator szyfruje wiadomość

god of war ragnarok

God of War Ragnarok to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji od Sony. Ostateczny termin wydania gry wciąż nie jest jednak znany. To się może wkrótce jednak zmienić.

Kiedy God of War Ragnarok?

Premiera God of War Ragnarok na ten moment wyznaczona jest na 2022 rok. Kiedy dokładnie? To jest wciąż tajemnica, ale być może wkrótce poznamy dokładną datę wydania gry. Nieomylny informator The Snitch, który zdobył jakiś czas temu sławę na Twitterze, udostępnił takiego oto gifa.

Czytaj też: GeForce NOW z Genshin Impact i polskim symulatorem

Początkowo gracze błędnie odczytywali liczby na gifie jako trzy jedynki i jedno zero, myśląc, że God of War Ragnarok pojawi się 11 października. Gdy się jednak przyjrzymy – jedynek jest cztery. Co może oznaczać „1 1 1 1 0”?. Zamieniając system dwójkowy na dziesiętny otrzymamy „30”. Wygląda więc na to, że jeszcze 30 czerwca powinniśmy otrzymać nowe informacje o God of War Ragnarok. Prawdopodobnie właśnie wtedy zostanie ujawniona ostateczna data premiery.

God of War Ragnarok – co wiemy?

God of War Ragnarok to kontynuacja chwalonej przez krytyków gry God of War z 2018 r. Przygotowując się do bitwy, po której nadejdzie zmierzch bogów, Kratos i Atreus muszą odwiedzić każdy z Dziewięciu Światów.

Czytaj też: Hyenas to nowa gra twórców Alien Isolation!

Kratos i Atreus odbywają podróż w głąb Dziewięciu Światów w poszukiwaniu odpowiedzi, podczas gdy siły Asgardu przygotowują się do wojny. W trakcie podróży przyjdzie im przemierzać zapierające dech w piersiach krajobrazy znane z kart mitów, zjednywać sobie sojuszników pochodzących z różnych światów i stawiać czoła przerażającym wrogom, takim jak skandynawscy bogowie i potwory. Widmo Ragnaröku sprawia, że Kratos i Atreus muszą zdecydować, co jest dla nich ważniejsze: bezpieczeństwo ich rodziny czy los wszystkich światów…

Atreus poszukuje wiedzy, dzięki której będzie mógł zrozumieć przepowiednię dotyczącą „Lokiego” oraz rolę, jaką ma odegrać podczas Ragnaröku. Kratos musi podjąć ważną decyzję. Pozwoli, by zwyciężył w nim strach przed powtórzeniem dawnych błędów, czy uwolni się od przeszłości i stanie się ojcem, którego potrzebuje Atreus?