Reklama
aplikuj.pl

Nie wiecie co to Daymare 1998, ale jest za darmo na GOG

daymare 1998

GOG rozdaje kolejną grę. Tym razem jest to Daymare 1998, które szczególnie spodoba się fanom serii Resident Evil. Co nas czeka w tej produkcji?

Daymare 1998 za darmo na GOG

GOG przygotował kolejną ofertę na grę, którą można dodać sobie bezpłatnie do konta. Tym razem jest to Daymare 1998. Czym jest ta produkcja?

DAYMARE: 1998 to survival horror z perspektywy trzeciej osoby w którym wykorzystujemy mechaniki gry nie tylko by przetrwać , ale również w starciu z wymagającymi przeciwnikami. Gra wymaga opracowania strategii przetrwania zarówno w trakcie walk jak i rozwiązywania łamigłówek, szczególnie w lokacjach gdzie często spotkamy wielu przeciwników.

Akcja gry rozpoczyna się w tajnym ośrodku badawczym w którym prowadzone są badania nad nowym rodzajem broni biologicznej. Podążaj śladami elitarnego ex-żołnierza, wojskowego pilota i strażnika leśnego, wcielając się w ich role w wydarzeniu, które przekształca spokojne miasteczko w śmiertelną strefę, a jego mieszkańców w krwiożercze potwory. Uporaj się z stworami, aby następnie poszukać wskazówek i dowodów, które nadadzą temu bałaganowi sensu. Roztropnie zarządzaj ekwipunkiem, ponieważ w takich sytuacjach zasoby często są ograniczone! Wszystko może się zdarzyć, gdy twoje koszmary stają się prawdziwe…

Co ciekawe, produkcja zaczynała jako fanowski remake Resident Evil 2, który został powstrzymany po tym, gdy Capcom tworzył swój oficjalny remake. Warto odnotować, że Capcom niedawno wstrzymał prace nad fanowskim odnowieniem Resident Evil 1 oraz Resident Evil Code: Veronica.