Reklama
aplikuj.pl

Gry Dead Space 2 i Iron Man pewne

dead space

Mamy bardzo dobre wieści dla fanów studia EA Motive, czyli autorów remake’u Dead Space. Deweloperzy gry mają wielkie plany na dalsze produkcje i nie ukrywają nad czym pracują.

Dead Space miłością EA Motive

Trzeba przyznać, że zwrot EA w kierunku gier dla pojedynczego gracza jest imponujący. Dobre premiery Star Wars Jedi czy Need for Speed Unbound, nadchodzące Dragon Age oraz Mass Effect, nawet Grid Legends trafił na headsety VR! Firma idzie w dobrym kierunku i zdaje się, że szykuje już kolejne sprzedażowe hity.

Czytaj też: Kupienie dobrej wersji The Elder Scrolls Online Necrom to już wyzwanie

EA Motive, czyli zespół odpowiedzialny w przeszłości za Star Wars Squadrons, a teraz Dead Space Remake, wziął udział w sesji pytań i odpowiedzi na Reddicie. Firma bardzo otwarcie podeszła do tematu, nie kryjąc się za PRową gadką. Jeden z ich wpisów zdradza masę informacji o tym, co teraz czeka studio.

EA Motive zdradziło, że wszyscy w studiu są za tym, aby dalej pracować nad marką Dead Space. Główny zespół jest wielkim fanem serii i będzie rozmawiał o tym, co powinni dalej zrobić. Pierwszą rzeczą będzie jednak urlop dla całego zespołu, który teraz odpocznie po miesiącach pracy. Nie znaczy to jednak, że prace w EA Motive zwalniają. Gdy główna ekipa po powrocie z wakacji będzie myśleć co dalej z Dead Space, to drugi zespół pracuje nad grą… Iron Man! Wprost zdradzono to w AMA bez żadnych ogródek. Zatem – czekamy!