Reklama
aplikuj.pl

Dead Space Remake aż się błyszczy!

dead space remake

Dead Space Remake jest już gotowe do premiery. Deweloperzy zapewne teraz odpoczną przez okres świąteczny, a po nowym roku zajmą się doszlifowaniem detali.

Dead Space Remake gotowe

Deweloperzy z Motive Studio, poinformowali, że ich najnowsza produkcja, Dead Space Remake, jest już gotowa do premiera. Złota wersja gry trafi do graczy na czas, czyli 27 stycznia 2023.

Autorzy gry przekonują, że w tytule zwrócimy szczególną uwagę na oświetlenie.

„Wprowadziliśmy wiele usprawnień” – twierdzi starszy reżyser gry Eric Baptizat. „W kwestii grafiki, dźwięku i oświetlenia: wszystko jest bardziej dynamiczne. Dzięki temu jesteśmy w stanie lepiej panować nad stresem czy ekscytacją gracza”.

Czytaj też: Epic Games zabija Unreal. To nie jedyna zła informacja

Michael Yeomans, główny projektant oświetlenia, dodaje: „Przykładowo, ważną rolę w grze odgrywają światła i cienie. Gracz przemieszcza się od jednego słabo oświetlonego obszaru do kolejnego i czuje, że cienie pomiędzy nimi są niebezpieczne. Ponieważ jednak statek jest w złym stanie, jego oświetlenie rzadko jest w pełni sprawne. Często ma się poczucie, że w każdej chwili światła mogą całkowicie zgasnąć – i faktycznie mogą!”.