WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Death Lap to pierwszoosobowe wyścigi VR w stylu Death Race

Pierwszoosobowe wyścigi VR bawią nawet tych, którzy jeżdżą zwykle z kamerą umiejscowioną za pojazdem. Death Lap ma szansę być dużym sukcesem, bo tutaj możemy jeszcze… strzelać.

Death Lap wygląda jak Wyścig Śmierci. W tej grze, która jest tytułem ekskluzywnym dla Oculus siądziemy za kierownicą pojazdów walczących na śmierć i życie. Autorzy przygotowali krótki zwiastun zapowiadający tę produkcję.

Czytaj też: Działający samolot w Minecraft – gracz wykazał się niesamowitą pomysłowością

Zobaczcie zapowiedź gry.

W Death Lap jedną ręką będziemy prowadzili pojazd, a drugą celowali bronią. Czekać ma na nas ma pięć różnych pojazdów, gdzie każdy zaoferuje inny tryb uzbrojenia. Sama gra zaoferuje tryb dla pojedynczego gracza oraz multiplayer. Pojawi się opcja gry z widokiem z wnętrza pojazdu oraz widok trzecioosobowy. Ciekawi mnie, jak twórcy w takim widoku rozwiążą kwestię celowania?

Gra zostanie wydania przez Oculus Studios, co oznacza ekskluzywność dla urządzeń Oculusa. Jest to już kolejny ex, który ma zachęcić konsumentów do wyboru tego zestawy gogli VR. Samo Death Lap ma działać na Oculus Rift, ale również na bezprzewodowym Oculus Quest.

Czytaj też: Bojkot Epic Games Store nie dotyczy Borderlands 3, które pobiło rekord Steama

Źródło: uploadvr.com