WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Deweloperzy Anthem usunęli wprowadzone przez siebie ulepszenie

Deweloperzy Anthem zlikwidowali wprowadzone jakiś czas temu do gry rozwiązanie. Jak gracze zareagowali na jedną rzeczy, która jeszcze trzymała ich przy tej produkcji?

BioWare jakiś czas temu wpadło na pomysł stworzenia Elysian Chests. Były to skrzynki, które gracze otrzymywali za przejście misji Stronghold. Elizejskie kufry został wprowadzone z nutką problemów, tak jak wszystko w Anthem. Gracze bowiem myśleli, że znajdą w nich nowe zbroje, a tak naprawdę twórcy zamierzali dać im prostsze rzeczy jak np. nowy wzór do udekorowania bohatera. Ostatecznie gracze jednak zaakceptowali skrzynie i liczyli na dalszy rozwój gry. BioWare poinformowało jednak, że społeczność gry powinna szybko zdobyć to co chcą, bo Elysian Chest zostaną wkrótce usunięte z gry.

Czytaj też: State of Play maj 2019 – czy tym razem Sony nie zawiedzie fanów?

Jak możecie się domyślać, społeczność się nie ucieszyła. Nawet jeśli początkowo elizejskie kufry były początkowo tak zabugowane, że gracze mogli kraść sobie loot, to jednak sprawiały one, że codzienne wejście do Anthem miało sens. Teraz tego zabraknie, więc w grze dla wielu nie ma kompletnie co robić. Twórcy tłumaczą, że był one tymczasowym rozwiązaniem i może jeszcze kiedyś powrócą. Co otrzymamy w zamian za nie? Nie wiadomo.

Czytaj też: Zdjęcia Assassin’s Creed Ragnarok to prawdopodobnie fake – ktoś nabrał mnóstwo graczy

Źródło: kotaku.com