WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Diablo 4 na PlayStation 5 i Xbox Scarlett – co jeszcze ukrywa Blizzard?

Okazuje się, że Diablo 4 na PlayStation 5 i Xbox Scarlett wcale może nie być tylko czyimś marzeniem. Wyciek zdradza więcej informacji o nadchodzącym tytule.

Gdy po zapowiedzi gier cofniemy się do wszystkich przecieków to zaczynamy widzieć, który informator rzeczywiście ma jakieś „dojścia”, a który to zwykły oszust szukający bycia dostrzeżonym przez innych. A jak było z tym Diablo 4?

Okazuje się, że jeden z przecieków był bardzo precyzyjny. Na cztery miesiące przed zapowiedzią autor wpisu chwalił się, że widział Diablo 4 i będzie to gra niezwykle podobna do Diablo 2. Mamy pierwszą informację, która się zgadza. Do tego już wtedy wypłynęły od niego informacje zdradzające ilość dostępnych klas w grze oraz ich nazwy.

Cztery miesiące temu w Internecie pojawiły się dane o trzech klasach. Barbarzyńcy, Czarodziejki oraz… i tutaj autor nie był pewny. Blizzard miał się wahać pomiędzy Druidem i Nekromantą. Najwidoczniej zdecydowano się porzucić Nekromantę, który wystąpił niedawno w Diablo 3.

Co jeszcze zdradził autor wpisu, czego nie potwierdził Blizzard na BlizzConie? Jeśli wierzymy teraz bezgranicznie wyciekowi to powinniśmy się spodziewać jeszcze klas Paladyna oraz po jakimś czasie – porzuconego Nekromanty. Oprócz tego Diablo 4 powinno trafić nie tak jak to zapowiedziano na PS4 i Xboksa One, a na PlayStation 5 i Xboksa Scarlett.

ŹRÓDŁO: wccfetch