Reklama
aplikuj.pl

Gracze Diablo 4 przetrwali ogromnego bossa świata

diablo 4

Diablo 4 od dłuższego czasu budowało mroczną atmosferę wokół swoich bossów świata. Nowa mechaniki walki z ogromnym stworem, okazała się rzeczywiście satysfakcjonująca.

Aszawa zabita w Diablo 4

W Diablo 4 co jakiś czas będą pojawiać się ogromny bossowie świata. Jak bardzo są ogromni? Walka z nimi wymaga od graczy znacznego odsunięcia kamery, ponieważ stwory nie mieściłyby się na ekranie! W trwającej becie Diablo 4 miała pojawić się Aszawa.

Śmiali wędrowcy poszukujący wielkich wyzwań niech nie szukają dalej – na Strzaskanych Szczytach pojawiła się niedawno Aszawa, wcielenie zarazy. Wpisy w dziennikach opisujące widok tej ogromnej nosicielki zarazy zwracają uwagę na jej dwa masywne ostrza na przedramieniu i umiejętność pokrywania ziemi lepką trucizną. Należy się wystrzegać jej szponów, które potrafią sprawnie przeciąć zarówno kamień, jak i ciało. Wydaje się, że zapiski wspominają o sposobie na osłabienie Aszawy, ale niestety ta część stronicy uległa zniszczeniu.

Jeden gracz nie jest w stanie pokonać bossa świata, dlatego też wymagane jest zebranie znajomych i odpowiednie przygotowanie się na tę intensywną walkę. Warto się jednak starać bo na koniec czeka niemały łup.

Czytaj też: W Assassins Creed Red będzie więcej postaci!

Pierwsze Aszawy w becie zostały już zabita. Oto, jak tego dokonano.

Następnym razem bestia powróci 25 marca o 18:00 i 20:00. Następnie Aszawa przybędzie do Diablo 4 26 marca o 6:00 i 8:00.