Reklama
aplikuj.pl

Diablo Immortal kompleksowo łatane, a co z Diablo 4?

diablo

Co nowego w temacie Diablo 4? Kiedy spodziewać się nowych informacji na temat gry? Póki co, to Diablo Immortal zdaje się być najbardziej zadbanym tytułem serii.

Diablo 4 spowite mrokiem

Jeśli nie możecie się doczekać Diablo 4 i szukacie nowych informacji o grze, to w ostatnich tygodniach możecie być dość wygłodniali z powodu braku wieści o tytule. Ostatnie co słyszeliśmy o produkcji, to wycieki z wewnętrznych testów gry. W sieci krążyło kilka nagrań z rozgrywki, a do tego słyszy się plotki o ogromnym crunchu w Blizzardzie, aby wyrobić się w tym roku na premierę.

Czytaj też: Atomic Heart na PS4 i XOne ma działać zaskakująco dobrze

Możliwe jednak, że wkrótce uzyskamy nowe informacje, ponieważ osoby odpowiedzialne za markę Xbox zapowiadają zdradzenie w tym tygodniu planów dotyczących prawdopodobnie nowej imprezy growej Microsoftu. Biorąc pod uwagę potencjalne przejęcie Activision-Blizzard przez Microsoft, zdaje się, że jest nadzieja na nowe informacje podczas tego długo wyczekiwanego pokazu.

Diablo Immortal zadbane

Tymczasem to Diablo Immortal jest wyjątkowo dobrze traktowane. Gra przynosząca miliony dolarów regularnie otrzymuje nowe wydarzenia, a niedawno pojawiła się kolejna aktualizacja dla graczy iOS, Android oraz PC.

Czytaj też: Czyśćcie swoje PlayStation. Szczególnie jeśli palicie

Rozgrywka

 • Naprawiono błąd, który umożliwiał graczom przechodzenie przez ściany przy użyciu umiejętności związanych z ruchem na obrzeżach niektórych stref.
 • Naprawiono błąd, który powodował, że pokonanie Ophinneb Obleczonej Skórą nie kończyło osiągnięcia w Kodeksie.
 • Naprawiono błąd, który powodował, że gracze, którzy pokonali Zakę w Czeluści Cierpienia, nie otrzymywali łupów.
 • Naprawiono błąd, który powodował, rozłączanie graczy podczas wczytywania różnych obszarów, a po ponownym połączeniu mieli wyłączone sterowanie.
 • Naprawiono błąd, który powodował, że gracze nie mogli otrzymać nagrody za logowanie z wydarzenia Brumaltynalia.
 • Naprawiono błąd, który powodował, że gracze mogli utknąć podczas walki z bossem Sladyanem w podziemiu Klasztor Ciszy.

Piekielny Relikwiarz

 • Ustawienie uprawnień „Nowi członkowie: należący do oddziału” zostało usunięte z interfejsu Piekielnego Relikwiarza.

Transfer postaci na inny serwer

 • Naprawiono błąd, który powodował, że gracze nie mogli dokonać transferu na serwer, jeśli ich poziom mistrzowski był wyższy niż poziom mistrzowski serwera. Teraz gracze mogą dokonać transferu na serwer, jeśli ich poziom mistrzowski nie jest wyższy niż średni poziom mistrzowski 50 najlepszych graczy na serwerze, na który się przenoszą.

Burzowy Przyczółek

 • Naprawiono błąd, który powodował, że potwory w Burzowym Przyczółku pojawiały się poza wyznaczoną sceną, uniemożliwiając graczom ukończenie głównego zadania.
 • Naprawiono błąd, który powodował, że potwory w Burzowym Przyczółku zacinały się i nie mogły się poruszać.
 • Naprawiono błąd, który uniemożliwiał graczom dotarcie do niektórych potworów i postaci niezależnych lub wejście z nimi w interakcję w strefie Burzowego Przyczółka.

Interfejs

 • Naprawiono błąd, który powodował, że interfejs automatycznej nawigacji pozostawał na ekranie po osiągnięciu przez gracza zamierzonego celu.
 • Automatyczna nawigacja nie będzie już szwankować podczas przechodzenia do postaci niezależnej.