Reklama
aplikuj.pl

1 września powraca piekło. Diablo Immortal z kolejną opłatą

diablo immortal

Jeśli ktoś myśli, że jakiekolwiek bojkoty Diablo Immortal coś dały, to jest w błędzie. Produkcja oferować będzie lada moment kolejne karnety sezonowe.

Karnety sezonowe w Diablo Immortal

Nadchodzi nowy karnet bojowy poświęcony „wyzwoleniu waszej Wewnętrznej Światłości”, a wraz z nim rozpoczyna się 4 sezon Diablo Immortal – już 1 września, o godz. 3:00 czasu serwera. W nowym karnecie bojowym czeka na was 40 rang z wyzwaniami i nagrodami, takimi jak legendarne klejnoty, emblematy, rękojeści i wiele innych.

Czytaj też: Drugi sezon Battlefield 2042 rusza. Czy gra zostanie zaakceptowana przez fanów?

Dla graczy, którzy pragną zdobyć więcej skarbów dzięki kolejnym rangom karnetu bojowego, Blizzard ponownie oferuje 2 wersje płatne, do których możecie ulepszyć swój karnet bojowy na cały czas trwania sezonu: wzmocniony karnet bojowy i wzmocniony karnet bojowy kolekcjonera.

Wzmocniony karnet bojowy: zawiera wszystkie nagrody rang ze standardowego karnetu bojowego dostępnego za darmo i odblokowuje ścieżkę wzmocnień, która zapewnia dodatkowe nagrody za osiągnięcie każdej rangi. Oprócz tego, za zakup tej wersji otrzymacie element ozdobny Wewnętrznej Światłości dla broni, który zostanie odblokowany na 1. randze. Po osiągnięciu 40 rangi otrzymacie natomiast ozdobny pancerz Wewnętrznej Światłości.

Wzmocniony karnet bojowy kolekcjonera: zapewnia dostęp do wszystkich nagród i elementów ozdobnych za rangi ze wzmocnionego karnetu bojowego. Dodatkowo otrzymacie ramkę portretu Wewnętrznej Światłości, portal Wewnętrznej Światłości i premię +10 do rangi. Wszystko to otrzymacie od razu po ulepszeniu karnetu bojowego.

Karnet bojowy 4 sezonu będzie aktywny do 29 września, do godz. 2:59 czasu serwera.

Nowi bossowie w Diablo Immortal

Oprócz nowego karnetu bojowego, w grze pojawiają się również nowi bossowie. Ciekawe, czy ponownie pokonanie ich najmocniejszej wersji będzie wymagało wydania tysięcy dolarów?

Czytaj też: Wymagania sprzętowe Hogwarts Legacy zdradzają pewien rodzaj upscalingu

Beledwe preferuje ognisty trójząb, za pomocą którego przywołuje deszcz meteorytów oraz płonące kule podążające za przeciwnikiem. Gisztur natomiast woli walkę w zwarciu – używa olbrzymiego, kolczastego miecza i skraca dystans do przeciwników, wpadając w szaleńczy wir. Uważajcie, by nie dać się im spopielić, gdy stoicie obok siebie.

Jeśli wasz współczynnik bojowy wynosi co najmniej 4665, możecie zebrać grupę doświadczonych graczy i stanąć twarzą w twarz z Giszturem i Beledwe 2 września o godzinie 3:00 czasu serwera. By to zrobić, musicie jak zawsze odwiedzić Drzewo Einfrinn w Zachodniej Marchii. Jeśli uda wam się pokonać demony, w nagrodę otrzymacie ich pozostałości – Bliźniacze Rogi. Umieszczenie tego przedmiotu w górnym miejscu w Piekielnym Relikwiarzu zapewni wam 10% skrócenia czasu odnowienia waszych umiejętności, gdy jesteście w Szczelinach Wyzwań.