Reklama
aplikuj.pl

Diablo IV przygotowuje się do premiery z weekendem testów na serwerze!

diablo iv

Uwaga, bohaterowie Sanktuarium! Wkrótce pojawi się możliwość testowania Diablo IV. Na kiedy przygotować sobie bardzo dużo czasu? Znamy szczegóły!

Kolejne testy Diablo IV

W ramach przygotowań do premiery 6 czerwca 2023, raz jeszcze otworzą się bramy Piekieł, aby każdy mógł pomóc w weekendowych testach serwerów. Od 12 maja od godz. 21:00 do 14 maja do godz. 21:00 czasu polskiego każdy może przyjść Sanktuarium z odsieczą na komputerach z systemem Windows, konsolach Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 i PlayStation 4.

Czytaj też: Ogromna aktualizacja zmienia Dying Light 2!

Ponadto na konsolach będzie można grać w kanapowym trybie współpracy i włączona zostanie rozgrywka oraz progresja międzyplatformowa. Odeprzyjcie armie Płonących Piekieł i pomóżcie przetestować wytrzymałość serwerów. Wersja Diablo IV dostępna podczas testów na serwerze będzie podobna do poprzednich weekendów z otwartą betą, ale będzie zawierać nowe poprawki i aktualizacje.

Jak wycisnąć wszystko z testów na serwerze? Blizzard doradza:

  • Wszelkie postępy postaci z beta-testów nie zostaną przeniesione na ten weekend, dlatego warto wypróbować nową klasę lub konfigurację!
  • Zwiedźcie całe Strzaskane Szczyty, grając w prolog i akt 1. Poziom postaci jest w ten weekend ograniczony do 20.
  • Odwiedźcie miasto Kiowosad, aby naprawić lub zakupić nowy sprzęt, ulepszyć mikstury leczące i dostać się do skrytki. Czeka na was również wiele zadań, które odkryją przed wami historię Sanktuarium, a także wydarzenia, które sprawdzą wasze zdolności w walce i podziemia, gdzie zdobędziecie legendarny oręż.
  • Nie zapomnijcie spróbować się w walce z bossem świata, Aszawą. To największe wyzwanie weekendu!
  • Zdobywajcie nagrody, np. tytuł Pierwsza Ofiara (za dotarcie do Kiowosadu jedną postacią), tytuł Wczesny Odkrywca (za osiągnięcie 20 poziomu jedną postacią), element ozdobny Wilcze Nosidło Bety (za osiągnięcie 20 poziomu jedną postacią) oraz nową nagrodę – trofeum wierzchowca Lament Aszawy (za pokonanie Aszawy jedną postacią na 20 poziomie).
  • Grajcie ze znajomymi! Testy na serwerze wspierają kanapowy tryb współpracy na konsolach oraz międzyplatformową grę i postępy na wszystkich platformach.