Reklama
aplikuj.pl

Discord z wyczekiwaną przez użytkowników mobilnych funkcją

Discord

Stale rosnący na popularności Discord w końcu dostanie funkcję udostępniania ekranu na smartfonie. Użytkownicy apki mobilnej z pewnością się ucieszą.

Discord umożliwi udostępnianie ekranu na smartfonie

Widać, że Discord słucha uwag swoich użytkowników, nie ma się więc co dziwić, że wciąż zyskuje na popularności. Do aplikacji dodawane są wciąż nowe funkcje, które trafiają zarówno do osób korzystających z programu na urządzeniach mobilnych jak i na komputerze.

Teraz w ręce mobilnych użytkowników zostaje dodana nowa funkcja, którą jak zwykle przedstawiono w typowej dla Discorda zabawnej, i przyjemnej formie.

Czytaj też: Tryb ciemny zawita do Google Pay
Czytaj też: Zdjęcia Google przekonwertują Twoje zdjęcia 2D na 3D
Czytaj też: Facebook powiadomi nas o wpisach siejących dezinformację o COVID-19

Przed trzema laty Discord umożliwił udostępnianie ekranu, a także czat wideo, który szybko trafił także do apki mobilnej. Wydawało się, że także dzielenie ekranu też zawita na Androida i iOS, ale trzeba było na nią poczekać o wiele dłużej. Funkcja ma trafić do użytkowników w najbliższej aktualizacji. Będzie więc można za pośrednictwem smartfona oglądać ze znajomymi filmiki, streamować gry mobilne albo oglądać zdjęcia bez konieczności ich wysyłania.