Reklama
aplikuj.pl

Disney+ pojawi się w Polsce już za tydzień. Czy warto będzie subskrybować platformę?

Nie ma co ukrywać – wiele osób czekało na pojawienie się Disney+ w Polsce. Głównym powodem były liczne serialowe produkcje z uniwersum Marvela i Star Wars, ale przecież nie wszyscy zainteresowani muszą chcieć oglądać właśnie takie rzeczy. Czy dla nich też znajdzie się coś interesującego? Zerknijmy na to, co w dniu premiery zaoferuje nam platforma.

Disney+ w naszym kraju będzie kosztować miesięcznie 28,99 zł, jednak są też bardziej korzystniejsze opcje jeśli chodzi o subskrypcję. Można wykupić dostęp na rok, wówczas kosztuje to 289,90 zł, czyli równowartość 10 miesięcznych opłat. Jeśli jednak zdecydujecie się na zakup do 13 czerwca, możecie liczyć na promocję, w ramach której za roczny dostęp zapłacicie 229,90 zł (12 miesięcy w cenie 8).

Jednak najważniejsze pytanie – czy warto w ogóle subskrybować Disney+?

Trudno odpowiedzieć na to pytanie, bo każdy ma inny gust filmowy czy serialowy. Dlatego lepiej posłużyć się przykładami. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, na platformie dostępne będą nowe seriale Marvela i te z uniwersum Gwiezdnych Wojen, a to oznacza dostęp do takich produkcji jak:

  • Hawkeye: Sezon 1
  • Loki: Sezon 1
  • Moon Knight: Sezon 1
  • Falcon i Zimowy Żołnierz: Sezon 1
  • WandaVision

I oczywiście wszystkiego, co wyjdzie w kolejnych miesiącach i latach. Dodatkowo, co oczywiste, dostaniemy dostęp do całego filmowego MCU.

Jeśli chodzi o fanów Star Wars, Ci będą mogli obejrzeć wszystkie trzy trylogie, historie poboczne, oraz pierwsze sezony seriali: Obi-Wan Kenobi i Księga Boby Fetta. Na platformie czekać będą też 2 sezony The Mandalorian.

Chcąc obejrzeć coś innego, można będzie sięgnąć po klasyki animacji, takie jak Toy Story, Auta, Iniemamocni, Gdzie jest Nemo, czy też nowsze produkcje, takie jak Luca, Naprzód, To nie wypanda, Za końcem świata: Podróż Buzza Astrala i Nasze magiczne Encanto. Na Disney+ znajdziemy też hamiltona, Cruellę, Jojo Rabbit i Le Mans ’66. Z seriali zaś (tych będzie wręcz zatrzęsienie) warto wspomnieć o dziesięciu sezonach The Walking Dead, całym Z Archiwum X, Grey’s Anatomy: Chirurdzy, Family Guy: Głowa rodziny czy Współczesna rodzina.

Subskrybując Disney+ dostaniemy też dostęp do produkcji NATIONAL GEOGRAPHIC. Wymieniliśmy tutaj zaledwie ułamek oferty, bo na platformie znajdzie się ponad 1000 seriali i ponad 800 filmów. Oczywiście nie można zapominać, że biblioteka będzie uzupełniana na bieżąco, więc czerwcowy katalog będzie rozwijany o kolejne tytuły.