Reklama
aplikuj.pl

Disney+ w Polsce. Poznaliśmy nie tylko datę startu serwisu, ale również cenę

Disney, Disney+ w Polsce, seriale Disney+, Disney+ w Polsce, Disney+ w Europie, Marvel, seriale Marvela, Loki, WandaVision, The Mandalorian sezon 2,

Na Disney+ w Polsce czekamy od dawna. Do tej pory jednak wiedzieliśmy tylko, że usługa ma ruszyć w naszym kraju latem tego roku. Teraz przyszedł czas na konkretną datę, a także na szczegóły dotyczące cen.

Od stycznia wiemy, że Disney+ w Polsce ruszy latem. Kiedy dokładnie? Tego nam wcześniej nie zdradzono. Na szczęście już możemy zapisać sobie konkretną datę w kalendarzu, bo dziś ujawniono, że usługa ruszy w naszym kraju już 14 czerwca, czyli w sumie wcześniej niż pierwotnie zakładano. Jest to dobra wiadomość, zwłaszcza dla fanów uniwersum Marvela i Gwiezdnych Wojen, którzy w końcu będą mogli obejrzeć wszystkie seriale legalnie. Oczywiście na platformie nie zabraknie wielu innych tytułów z bardzo bogatej biblioteki Disneya.

Przy okazji zdradzono nam cenę subskrypcji. Ta, wbrew wcześniejszym przewidywaniom, jest całkiem rozsądna. W innych europejskich krajach miesięczny dostęp do Disney+ kosztuje 8,99 euro, czyli w przeliczeniu ok. 42 zł. U nas natomiast zapłacimy za miesiąc 28,99 zł. Jest to całkiem niezła cena. A jeśli zdecydujemy się na wykupienie pakietu rocznego kosztującego 289,90 zł, właściwie dwa miesiące dostępu dostaniemy za darmo.