Reklama
aplikuj.pl

Premiera Disney+ w Polsce. W końcu poznaliśmy konkrety

Disney, Disney+ w Polsce, seriale Disney+, Disney+ w Polsce, Disney+ w Europie, Marvel, seriale Marvela, Loki, WandaVision, The Mandalorian sezon 2,

Disney kazał nam długo czekać na wprowadzenie swojej platformy do naszego kraju. Po długim czasie mglistych obietnic w końcu w końcu wiemy, kiedy ruszy Disney+ w Polsce.

Platforma Disneya jest tym, na co czekamy od dłuższego czasu. To nieco denerwujące, zwłaszcza gdy wiemy, że najnowsze seriale trafiające do serwisu posiadają już polskie napisy a nawet dubbing. Do tej pory byliśmy zbywani mglistymi obietnicami, a premiery jak nie było, tak nie ma do tej pory. Dodatkowo na nerwy działa nam fakt, że Kinowe Uniwersum Marvela zostało rozszerzone o seriale, które dostępne są jedynie na Disney+, a bez nich odbiór kinowych filmów staje się niepełny.

Kiedy ruszy Disney+ w Polsce?

Od razu musimy zaznaczyć, że nadal nie podano nam dokładnej daty, nie znamy więc nawet miesiąca startu usługi. Potwierdzono jednak, że ma to mieć miejsce latem tego roku. Disney podał listę krajów, w których zadebiutuje Disney+, a wśród nich jest właśnie Polska. Aktualnie platforma dostępna jest w zaledwie 18 krajach, ale latem będzie ich już 60.

Ile trzeba będzie zapłacić za Disney+ w Polsce? Tego niestety nie wiemy. Na razie plotki mówią o kwocie 39,99 zł za miesiąc. Jeśli będzie opcja współdzielenia konta, cena nie wydaje się zbyt wysoka.