Reklama

Disney+ ze świetną promocją na start usługi

Disney, Disney+ w Polsce, seriale Disney+, Disney+ w Polsce, Disney+ w Europie, Marvel, seriale Marvela, Loki, WandaVision, The Mandalorian sezon 2,

Już tylko nieco ponad miesiąc dzieli nas od wejścia platformy Disney+ do Polski. I tak jak to było np. w przypadku HBO Max i tutaj możemy spodziewać się promocji na start. A tak, trzeba to przyznać, jest naprawdę kusząca.

Disney+ wystartuje w Polsce 14 czerwca

Wiele osób, zwłaszcza fani Marvela i Star Warsów, z niecierpliwością czekają na dostęp do platformy streamingowej Disneya. Do jej premiery został nieco ponad miesiąc, więc naprawdę niewiele czasu. By przypomnieć o tym wydarzeniu, a także już zaostrzyć apetyt na nowe treści, przygotowano specjalną promocję.

Zanim jednak do tego przejdziemy przypomnijmy cennik, jaki będzie obowiązywał w serwisie. Miesięczny dostęp będzie kosztował 28,99 zł. Jest to całkiem niezła cena. A jeśli zdecydujemy się na wykupienie pakietu rocznego kosztującego 289,90 zł, właściwie dwa miesiące dostępu dostaniemy za darmo.

Tymczasem teraz dowiedzieliśmy się, że jeśli do 13 czerwca, do północy,zdecydujemy się na roczny dostęp do Disney+, to zapłacimy za niego jeszcze mniej, bo 229,90 złotych, co oznacza, że w ogólnym rozrachunku zapłacimy jedynie za 8 miesięcy lub, w przeliczeniu na każdy miesiąc, opłata wyniesie mniej niż 20 zł. Ofertę znajdziemy na disneyplus.com, gdzie trzeba się zarejestrować do północy 13 czerwca a potem, najpóźniej do 26 czerwca, opłacić subskrypcję.