WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Czekacie na Diunę? Warner zapowiada nadchodzącą premierę zwiastuna

Diuna to z pewnością jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. A właściwie chyba największa, która jeszcze w tym roku pozostała. Do grudnia zostało trochę czasu, ale Warner Bros. przypomina, ze już jutro zobaczymy pełny zwiastun!

Diuna w reżyserii Denisa Villeneuve zagości na ekranach kin dopiero w grudniu. Do tej pory jedynie przed seansem Tenet mogliśmy podziwiać krótką zapowiedź, która pozwoliła nam troszkę przyjrzeć się poszczególnym bohaterom. Ale bądźmy szczerzy, chcemy więcej! I więcej dostaniemy już jutro, bo na 9 września Warner Bros. zaplanował premierę najnowszego zwiastuna Diuny.

Tymczasem do sieci trafiła zapowiedź jutrzejszego trailera i nawet ten krótki materiał jest bardzo ekscytujący. I zdecydowanie podsyca oczekiwanie pełny zwiastun! Zobaczcie sami!

Przypomnijmy, że Diuna będzie ekranizacją słynnej powieści Franka Herberta, a akcja filmu rozgrywa się w przyszłości na planecie Arrakis. Głównym bohaterem jest syn księcia, Paul Atryda (Timothée Chalamet). Po zamachu stanu chłopak ucieka trafiając na koczowniczy lud wojowników. Postanawia poprowadzić ich do walki przeciwko ludziom odpowiedzialnym za zamach.Stellan Skarsgard wcieli się w rolę barona Vladimira Harkonnena, śmiertelnego wroga rodu Atrydów i wuja Glossu Rabbana (Dave Bautista). Rebecca Ferguson zagra matkę Paula, Lady Jessicę.

Premiera Diuny zapowiedziana jest na 18 grudnia 2020 roku

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News