WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Po godzinach

Dlaczego millenialsi nie rozmawiają przez telefon?

Telefony komórkowe już dawno odbiegły od ich głównego zastosowania – wykonywania połączeń telefonicznych. Okazuje się, że w szczególności nie wykonują ich millenialsi.

BankMyCell przeprowadził ankietę wśród 1200 osób w wieku od 22 do 37 lat. Wszystkie osoby pochodzą z USA a ankieta miała miejsce w czasie od 1 października do 31 października. Wynika z niej, że osoby w tym wieku po prostu unikają niuansów konwersacji werbalnej. Wszelkie powitania czy pożegnania można uniknąć za pomocą krótkich wiadomości tekstowych. Także pisząc wiadomości można to zrobić kiedy się chce. Odbierając telefon trzeba w danym momencie poświęcić swój czas.

millenialsi, rozmowy przez telefon millenialsi, dzwonienie millenialsi, smartfon millenialsi, telefon millenialsi, millenialsi, rozmowy przez telefon millenialsi, dzwonienie millenialsi, smartfon millenialsi, telefon millenialsi,

Także wiadomości pozwalają na unikanie ciężkich spraw czy rodziny. 81% ankietowanych przyznaje też, że często odczuwa niepokój podczas rozmowy przez telefon. Wynika z tego, że odebranie telefonu wymaga od nich odwagi. Czy zgadzacie się z wynikami ankiety?

Czytaj też:Dilerzy narkotyków działający w dark webie zabraniają sprzedaży jednego z narkotyków

Źródło: BGR, Bankmycell