WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Długość The Medium oraz ile jest tego podwójnego gameplayu w grze?

Długość The Medium oraz ile jest tego podwójnego gameplayu w grze?

Bloober Team przedstawiło kilka detali dotyczących The Medium. A długość gry powinna przypaść do gustu tym, którzy nie mają czas na rozwlekłe tytuły.

Nowe wieści na temat The Medium, które pojawi się w sprzedaży 28 stycznia 2021 roku. Tytuł kupimy na Xbox Series X, Xbox Series S oraz PC. Jeśli mamy opłacony Xbox Game Pass – gramy za darmo!

Czytaj też: PS5 dostanie VRR. A po ludzku to co to znaczy?
Czytaj też: Gameplay Cyberpunk 2077 na PS4! Stara konsola daje radę
Czytaj też: Nuke Town z Black Ops Cold War zaprezentowane!

Problem długich gier

Dziś wielu graczy coraz częściej narzeka na to, że gry są zbyt długie. Wiadomo – niektóre produkcje muszą być długie, ale częstsze są głosy o tym, że nawet 25 godzin na grę single-player to za długo. Teraz maksymalnie 15 godzin to wynik, którego wielu pożąda. Bloober Team ma dobre wieści.

Czytaj też: Horizon Zero Dawn na GOGu. PlayStation podbija kolejne sklepy
Czytaj też: Wymagania sprzętowe Cyberpunk 2077. To może jednak konsola?
Czytaj też: Nowa wyspa w GTA Online! Wielki napad nadciąga

Długość The Medium

Okazuje się, że The Medium przypadnie do gustu dzisiejszym graczom chcącym trochę krótszych gier. Produkcja Bloober Team będzie od nas wymagała od 8 do 10 godzin rozgrywki. Mi się taki czas podoba! Dostaliśmy również informacje na temat tego, jak dużo razy będziemy grali w dwóch światach jednocześnie. Deweloperzy oznajmili, że jest to to około 33 procent całego czasu gry.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News