Reklama
aplikuj.pl

Do sieci trafił szkic ujawniający konstrukcję Oppo Reno10 Pro

Oppo Reno9

Oppo szykuje się do wprowadzenia na rynek kolejnej generacji serii Reno. Smartfony Oppo Reno10 powinny pojawić się jeszcze w tym półroczu, a dzięki przeciekowi wiemy, jak może prezentować się model Pro.

Pod koniec ubiegłego roku znany leaker Digital Chat Station ujawnił szkic projektowy Oppo Reno10 Pro+, a teraz z kolei pokazał nam prawdopodobny wygląd modelu Pro. Projekt obu smartfonów, jak możecie zauważyć poniżej, jest właściwie taki sam, a jedyną różnicą jest brak jednostki peryskopowej w Oppo Reno10 Pro. Wygląda na to, że ją zastąpi teleobiektyw z 2-krotnym zoomem optycznym.

Co do specyfikacji, tutaj na razie za wiele nie wiemy. Wedle doniesień, model Pro+ będzie napędzany przez układ Snapdragon 8+ Gen 1, natomiast na pokładzie Reno 10 Pro znajdzie się Dimensity 8200. Oba smartfony będą miały zakrzywione ekrany, ale ich wielkość będzie się trochę różniła od siebie. W modelu Pro znajdzie się bowiem 6,7-calowy ekran o rozdzielczości 2412 x 1080 pikseli, podczas gdy w wersji Pro + – 6,74″ o rozdzielczości 2772 x 1240 pikseli.

Data premiery serii nie jest jeszcze znana. Wcześniej mówiło sie o debiucie w lutym, ale jak wiemy, ta informacja okazała się błędna. Niektórzy wskazują na pierwszą połowę tego roku, a jeśli to prawda, Oppo nie pozostało już tak dużo czasu.