Reklama

Do sieci trafił szkic ujawniający konstrukcję Oppo Reno10 Pro

Oppo Reno9

Oppo szykuje się do wprowadzenia na rynek kolejnej generacji serii Reno. Smartfony Oppo Reno10 powinny pojawić się jeszcze w tym półroczu, a dzięki przeciekowi wiemy, jak może prezentować się model Pro.

Pod koniec ubiegłego roku znany leaker Digital Chat Station ujawnił szkic projektowy Oppo Reno10 Pro+, a teraz z kolei pokazał nam prawdopodobny wygląd modelu Pro. Projekt obu smartfonów, jak możecie zauważyć poniżej, jest właściwie taki sam, a jedyną różnicą jest brak jednostki peryskopowej w Oppo Reno10 Pro. Wygląda na to, że ją zastąpi teleobiektyw z 2-krotnym zoomem optycznym.

Co do specyfikacji, tutaj na razie za wiele nie wiemy. Wedle doniesień, model Pro+ będzie napędzany przez układ Snapdragon 8+ Gen 1, natomiast na pokładzie Reno 10 Pro znajdzie się Dimensity 8200. Oba smartfony będą miały zakrzywione ekrany, ale ich wielkość będzie się trochę różniła od siebie. W modelu Pro znajdzie się bowiem 6,7-calowy ekran o rozdzielczości 2412 x 1080 pikseli, podczas gdy w wersji Pro + – 6,74″ o rozdzielczości 2772 x 1240 pikseli.

Data premiery serii nie jest jeszcze znana. Wcześniej mówiło sie o debiucie w lutym, ale jak wiemy, ta informacja okazała się błędna. Niektórzy wskazują na pierwszą połowę tego roku, a jeśli to prawda, Oppo nie pozostało już tak dużo czasu.