Do you have AKIRA Points? czyli Simsy dla dorosłych są już dostępne w angielskiej wersji językowej. Produkcja studia Golden Fever wypełniona jest erotycznymi obrazkami.

Golden Fever, czyli niezależne studio zajmujące się przygotowywaniem ilustracji oraz animacji postanowiło rozszerzyć swoją działalność. Deweloper od teraz przygotowuje kilka gier z gatunków symulacji, RPG czy akcji. Jeden z ich tytułów, Do you have AKIRA Points? zadebiutował w angielskiej wersji językowej. O czym opowiada ta produkcja przeznaczona tylko dla dorosłych?

Czytaj też: Remaster Resident Evil 3 – zobaczcie jak może wyglądać produkcja

W Do you have AKIRA Points? wcielamy się w bohatera, do którego nagle wprowadza się znajoma z dzieciństwa. Kobieta zaczyna mieszkać z graczem, a my bawimy się jak w Simsach, rozmawiając, robiąc obiady czy oglądając telewizję. Za wiele z takich zwykłych akcji otrzymuje się punkty AKIRA, które możemy wykorzystać podczas rozmowy z naszą tajemniczą współlokatorką. To jak daleko zajedziemy w naszych relacjach zależy właśnie od wspomnianych punktów. Produkcja dostępna jest w serwisie DLsite za $12.66 lub €11.13.

Czytaj też: Gra The Savior’s Gang ośmiesza współczesne religie i oferuje komiczną rozgrywkę

Źródło: thegg.net

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!