Dobry wujek Epic Games Store rozdaje kolejne darmowe gry

Dobry wujek Epic Games Store rozdaje kolejne darmowe gry

Epic Games Store rozdaje kolejne gry na PC. Jakie produkcje tym razem czekają na graczy?

Epic Games Store to z jednej strony sklep, który jest wyśmiewany przez fanów Steama na każdym kroku, a z drugiej strony – miejsce, gdzie producenci gier biją swoje rekordy sprzedażowe. Zdaje się zatem, że wszystkie bojkoty nie pomagają. No, bo jak tu konkurować z kimś, kto rozdaje rewelacyjne gry, zupełnie za darmo.

Czytaj też: Games With Gold Październik 2019 – straszno i przeciętnie

W Epic Games Store dostępne są kolejne darmowe produkcje. Przypomnijmy, że ostatnio dostaliśmy… sześć gier. Fani Batmana zapewne do tej pory nie przeszli wszystkiego co zaoferował im Epic, a tutaj już kolejne tytuły gotowe do pobrania!

Dobry wujek Epic Games Store rozdaje kolejne darmowe gry

Tym razem posiadacze kont w Epic Games Store będą mogli zaopatrzyć się we wszystko. A dokładnie w Everything. Jest to gra, w której symulujemy cały świat, wcielając się w poszczególne przedmioty. Jaka w tym zabawa? Oceny graczy wskazują, że w Everything trzeba zagrać, aby docenić piękno tej produkcji.

A co jeśli ktoś woli brutalne i mroczne światy? Oto przed Wami druga gra tego tygodnia, czyli Metro 2033 Redux. Jest to ulepszona wersja gry Metro 2033, która wygląda jeszcze lepiej, niż poprzedniczka, a do tego oferuje tak samo genialną fabułę dla pojedynczego gracza. Musicie zejść do Metra!

Czytaj też: Darmowe Freespace 2 oraz promocje na kosmiczne gry na GOGu

Źródło: wccftech.com