WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Domniemana premiera The Last of Us 2

The Last of Us 2 z pewnością jest obecnie jedną z najbardziej wyczekiwanych premier zaraz obok Cyberpunka 2077, czy Borderlandsa 3. Nic dziwnego, pierwsza część serii od Naughty Dog jest zdecydowanie wyjątkowym tytułem ekskluzywnym na PlayStation 3 i 4. Tym razem domniemaną datę premiery The Last of Us 2 ujawnił ktoś na Twitterze.

Czytaj też: Doskozzza Stachursky’ego w Cyberpunk 2077? Studio komentuje

Nie jest to jednak zwykły ktoś, a ktoś, kto, choć ukrywa się za pseudonimem i nie jest w stanie poświadczyć tych informacji zarówno swoim imieniem i nazwiskiem, jak i źródłem (samo to powinno dać nam do myślenia), to jednak w przeszłości trafił m.in. z informacjami na temat odświeżenia Resident Evil 2. Tym razem twierdzi, że The Last of Us 2 trafi do nas 14 lutego 2020 roku:

„Jeśli Sony nie jest gotowe, żeby dać nam nowe informacje i zwiastun The Last of Us 2, to ja podzielę się jego datą premiery: 14 luty 2020 rok. Teraz stąd spadam. – napisał.

Oczywiście tego typu informacje wręcz musimy brać z dużą dozą dystansu, ale jest w tym sporo prawdopodobieństwa. Na luty wskazała (a raczej próbowała) aktorka głosowa Ellie w ostatnim „wycieku”, kiedy spytana o datę premiery kontynuacji The Last of Us, zdążyła powiedzieć tylko „Fe” (w domyśle February – luty), nie powracając już do tego w dalszej części rozmowy.

Czytaj też: Szef EA wierzy w Anthem – BioWare może w końcu naprawi grę

Źródło: Twitter